YÜKLENİYOR

Bisikletçi Dostlarımızdan Ricalarımız

 1. Hazırladığımız kamp alanına katılımcılar kamp yetkilisiningöstereceği yere çadırlarını ve bisiklet park alanı içerisinebisikletlerini bırakmaları gerekmektedir.
 2. Herkes kendi çadırını getirmekle yükümlüdür.
 3. Festival katılımcılara ilk gün kamp yerimizde akşam yemeğimiz mevcuttur. Festival günleri kahvaltı, öğle yemeği (Kumanya) ve akşam yemeği servisi vardır. Festival son günü, kahvaltı ve öğlen yemeği servisinden sonra, 17:00 da kamp alanı çıkış yapılması gerekmektedir.
 4. Bütün yemekler katılım ücretine dahildir.
 5. Kamp alanında teknik destek çadırı organizasyon tarafındankurulacaktır. Katılımcılar Teknik destek , ücretsiz şekilde faydalanır. Ancak; teknik destek çadırında kullanılan bisiklet malzemeleri veekipmanları katılımcı tarafından nakit şeklinde ödenir.
 6. Kamp alanında 24 saat özel güvenlik görevlileri bulunacaktır.
 7. Kendi aracıyla gelecek katılımcılar için kamp alanı ve yakınında parkalanımız mevcuttur.
 8. Katılımcı, Festival programı boyunca toplanma yeri ve saatlereuyması gerekmektedir. Bu kural organizasyon programınınaksamaması için önemlidir.
 9. Katılımcıların çevreye saygılı olmaları, çöplerini ara noktalardaki çöpbidonları haricinde dışarıya atmamaları ve doğal ortamı tahripetmemeleri gerekmektedir.
 10. Çöp miktarını azaltabilmek için kamp alanı içerisi ve gezi güzergahnoktalarında  damacana su bulundurulacaktır. Ayrıca; Gezi güzergahlarında beslenme istasyonlarından sunulan ikramlardanfaydalanabilirsiniz.
 11. Her katılımcının kendi bardak ve su kabını taşıması gerekmektedir.