YÜKLENİYOR

Feragatname

 1. Herhangi bir sağlık sorunu olan katılımcının, bu durumu turöncesi tur sorumlularına bildirmeleri gerekmektedir.
 2. Kendi istekleri ile tura katılmaları halinde her türlü hukuki vecezai sorumluluk katılana ait olacaktır. Bu sebeple meydanagelebilecek kazalardan festival organizasyonunun herhangibir yükümlülüğü olmayacak, reşit olanların kendilerine ait olacaktır.
 3. Yüksek tansiyon, kalp rahatsızlıkları, astım, adale, eklemrahatsızlıkları, epilepsi (sara) veya sağlık kuruluşlarınca ciddibedensel aktivitelere katılmaya engel olarak tanımlanmışrahatsızlıkları bulunanlar organizasyon komitesine bunubildirmekle yükümlüdürler.
 4. Her katılımcı, tura katılmak için tehlikeli bir hastalığınıolmadığını kabul ve beyan eder.
 5. Sağlık giderleri katılımcıya aittir.
 6. Tura katılacak kişinin bisikletinin bakımları yapılmış, yedekiç lastik, alyen seti, yama seti ve bisiklet pompasının yanında olması gerekmektedir.
 7.  Bisikletinde doğabilecek arızaların giderilmesinde  kullanılabilecek bütün bisiklet ekipmanlarının ücretikatılımcıya aittir. Festivalimiz Yol ve tur bisikletleri dışında kalan tüm bisikletker için uygundur
 8. Katılımcılar bu koşulları sağlamakla yükümlüdürler.
 9. Katılımcı, tur süresince KASK ve ELDİVEN takmak zorundadır. Bisiklet kaskı olmayan katılımcı tura katılamaz.
 10. Katılımcının sürüş halindeyken kask kullanmamasısebebiyle yaralanması veya ölümlü kazaya uğramasıhallerinde meydana gelecek zararlardan tamamen katılansorumludur, turu düzenleyen festival komitesi ve tur içindeyer alan tur sorumlularının yükümlülüğünün bulunmadığınıkabul eder.
 11. Katılımcı, Tur grubunun başındaki öncüyü, sonundaartçıyı gözler; öncüyü geçmeyeceğini, artçının arkasındakalmayacağını, kalması durumunda o günkü turusonlandıracağını taahhüt eder.

Kayıt Formuna Git