YÜKLENİYOR

Kayıt Koşulları

 1. www.bomced.org adresindeki kayıt formunu eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
 2. Festivalin gerektirdiği bisiklet sürüş deneyimine sahip olduğuna inanmak.
 3. 18 yaşından büyük olmak.
 4. Maksimum katılımcı sayısı 150 kişi sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
 5. Festival kayıt ücreti 150 TL’dır.
 6. Ön kayıt sürecini tamamlandığından sonra 14 Nisan 2017 tarihine kadar* katılım ücreti Ziraat Bankası Burhaniye Şubesi   TR88 0001 0001 1112 0725 0950 01 IBAN nolu hesaba Alıcı hesap isminine BURHANİYE ÖĞRETMEN EVLERI CEVRE KORUMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ  Yazarak açıklama kısmınada BAĞIŞ ve katılımcının ADI SOYADI yazılarak yollanmalıdır.
 7. Organizasyon belli koşullarda ek katılım kaydı yapma hakkına sahiptir.
 8. Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka bir katılımcıya devredilmesine izin verilmeyecektir.
 9. Kesin kayıt sürecinde Festival ücretini yatırmayan katılımcı kesin kayıt hakkını kaybeder.
 10. Katılım ücretini yatırmış ve organizasyon komitesi tarafından onaylanmış katılımcılar www.bomced.org adresinde Katılımcı Listesi’nde yer alırlar.
 11. Maksimum katılımcı sayısı nedeniyle kayıt kapatılması durumunda kayıt ücretini ödemiş katılımcı sayısı dikkate alınır. Kesin katılımcı listesi belirlenirken kayıt ücretini ödemiş katılımcılara daha erken kayıt olmuş ancak kayıt ücretini ödememiş olan katılımcılara göre öncelik tanınacaktır.
 12. Yapılacak iptallerde kayıt ücreti iade edilmeyecektir.
 13. Aksi belirtilmedikçe en fazla ikili sıra halinde yol alınır. Öndeki ile bir bisiklet boyu mesafe bırakılır. Mecbur kalmadıkça öndeki bisikletli geçilmez, geçilme ya da zorunlu ve ani durma gerektiren durumlarda sesli olarak uyarılır.
 14. Kayıtlı katılımcılar etkinlik boyunca çekilmiş olan fotoğraf ve videolarının organizasyon tarafından tanıtım amaçlı kullanılmasına izin vermiş sayılırlar.
 15. Her bir katılımcı tura katılmakla, turda görevli personelin her türlü uyarısına uymayı, güvenlik ihlali doğurabilecek davranışları yapmamayı, mola, yemek, tur başlama ve bitiş saatlerine uymayı taahhüt eder.
 16. Her katılımcı ancak ve ancak başvuru formunu doldurup, katılım koşullarını kabul edip, Festival ücretini belirtilen hesaba yatırdıktan sonra tura kesin katılma hakkını kazanır.
 17. Tur ücretini yatıran her katılımcıya, tur süresince belirtilen saatlerde olmak üzere yemek, barınma ve teknik servis alanından faydalanır.
 18. Ulaşım, bisiklet ekipman katılımcıya aittir.
 19. Katılımcı olarak anılan kişi, başvurusunu internet üzerinden yapan ve tur ücretini yatıran kişidir.
 20. Tur komitesi, bu belgede geçen ya da tarafınca belirlenen katılım koşullarını değiştirme veya yeniden düzenleme hakkını kendinde saklı tutar. Kesin kayıttan sonra yapılabilecek değişiklikleri her katılımcı kabul edip uymayı taahhüt eder.
 21. Organizasyon, katılımcılar tarafından gerçekleştirilen veya katılımcıların maruz kaldıkları maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.
 22. Her katılımcı, bu tura katılmakla yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

* Son ödeme tarihi 5 Nisan 2017’den 14 Nisan 2017 tarihine uzatılmıştır.

Kayıt Formuna Git